Край на черната серия

* „Чавдар” записа първа победа от началото на сезона – 2:0 в домакинския мач срещу „Локомотив” (ГО)
Цар Футбол, СЗ В група

„ЧАВДАР” (ТРОЯН) тури край на дългата си черна серия от началото на дебютния си сезон 2012/2013 в Северозападната „В” футболна група. В 9-ия кръг, след 5 загуби и 3 ремита, нашите записаха първа победа. В домакинския си мач, играл се днес (21 октомври) на стадион „Чавдар”, момчетата на треньора Венци Кепов надвиха с 2:0 „Локомотив” (Горна Оряховица). Нашите си опекоха работата още през първото полувреме – в 14-тата минута Момчил Христов откри, а 8 мин. по-късно Ивайло Ивановски заби втори гол, с което оформи крайния резултат.

ВЪПРЕКИ ПОБЕДАТА и спечелените три точки троянци остават на незавидното 10-то място във временното класиране (от 12 отбора). „Чавдар” има 6 точки и голова разлика 10:24. Водач без загубен мач е „Локомотив 1929” (Мездра) с 25 т. (8 победи и 1 равен), следван от „Червен бряг” с 21 т.; на дъното са „Трявна” с 1 т. (1 равен и 8 загуби) и „Балкан” (Белоградчик) с 4 т. В предпоследния за есенния полусезон 10-ти кръг нашите гостуват на опашкаря „Трявна” , а преди ваканцията в 11-ия кръг ще са домакини на силния „Червен бряг”. Айде наш`те!